YaChudo

Гленсайд (Пенсільванія)

Переглядів: 0. Оновлено 06.11.2026.


Переписна місцевість
Гленсайд
англ. Glenside
Координати 40°06′12″ пн. ш. 75°09′06″ зх. д. / 40.1032102° пн. ш. 75.1517722° зх. д.
Країна
ШтатПенсільванія
ОкругМонтгомері
Межує зRydald Редагувати інформацію у Вікіданих
Площа3,32 км²
Висота центру84 м[2] Редагувати інформацію у Вікіданих
Населення7737 осіб (1 квітня 2020)[1] Редагувати інформацію у Вікіданих
Густота населення2525,30  осіб/км²
Телефонний код215
Поштовий індекс19038
Код FIPS4229808
GeoNames5191327
OSMr187785  ·R
Гленсайд. Карта розташування: США
Гленсайд
Гленсайд
Гленсайд (США)
Гленсайд. Карта розташування: Пенсильванія
Гленсайд
Гленсайд
Гленсайд (Пенсильванія)
Мапа
CMNS: Гленсайд у Вікісховищі Редагувати інформацію у Вікіданих

Гленсайд (англ. Glenside) — переписна місцевість (CDP) в США, в окрузі Монтгомері штату Пенсільванія. Населення — 7737 осіб (2020).

Географія

Гленсайд розташований за координатами 40°6′12″ пн. ш. 75°9′6″ зх. д. / 40.10333° пн. ш. 75.15167° зх. д. (40.103210, -75.151772)[3]. За даними Бюро перепису населення США в 2010 році переписна місцевість мала площу 3,32 км², уся площа — суходіл.

Клімат

Клімат : Гленсайд
Показник Січ. Лют. Бер. Квіт. Трав. Черв. Лип. Серп. Вер. Жовт. Лист. Груд. Рік
Абсолютний
максимум, °C
22,8 22,8 31,1 35,0 35,6 38,9 38,9 38,9 36,7 31,1 27,8 24,4 38,9
Середній максимум, °C 2,8 5,6 10,0 16,7 22,2 27,2 29,4 28,9 25,0 18,3 12,2 6,1 17,0
Середній мінімум, °C −7,2 −4,4 0,0 5,0 10,6 16,7 19,4 18,3 13,3 6,1 1,1 −3,3 6,1
Абсолютний
мінімум, °C
−23,9 −19,4 −18,3 −8,9 0,0 1,1 7,2 2,8 −1,1 −6,7 −11,7 −23,3 −23,9
Норма опадів, мм 87 76 110 105 111 117 128 101 115 97 100 107 1255
Джерело: The Weather Channel Average Weather for Glenside, PA. The Weather Channel. Архів оригіналу за 5 березня 2010. Процитовано 30 вересня 2011.

Демографія

Історія переписів
Перепис Населення Зміна в %
19908704
—
20007914−9,1%
201083845,9%
20207737−7,7%

Згідно з переписом 2010 року[4], у переписній місцевості мешкали 8384 особи в 3048 домогосподарствах у складі 1904 родин. Густота населення становила 2528 осіб/км². Було 3176 помешкань (958/км²).

Расовий склад населення:

До двох чи більше рас належало 1,7 %. Частка іспаномовних становила 2,9 % від усіх жителів.

За віковим діапазоном населення розподілялося таким чином: 20,2 % — особи молодші 18 років, 68,8 % — особи у віці 18—64 років, 11,0 % — особи у віці 65 років та старші. Медіана віку мешканця становила 33,8 року. На 100 осіб жіночої статі у переписній місцевості припадало 83,0 чоловіків; на 100 жінок у віці від 18 років та старших — 77,5 чоловіків також старших 18 років.

Середній дохід на одне домашнє господарство становив 97 433 долари США (медіана — 84 506), а середній дохід на одну сім'ю — 118 521 долар (медіана — 103 792). Медіана доходів становила 71 139 доларів для чоловіків та 55 360 доларів для жінок.[Прим. 1] За межею бідності перебувало 5,0 % осіб, у тому числі 3,1 % дітей у віці до 18 років та 2,5 % осіб у віці 65 років та старших.

Цивільне працевлаштоване населення становило 4318 осіб. Основні галузі зайнятості: освіта, охорона здоров'я та соціальна допомога — 33,8 %, науковці, спеціалісти, менеджери — 12,5 %, роздрібна торгівля — 10,8 %.

Примітки

  1. ↑ Річний дохід на особу, яка працювала на повну ставку. Оцінка в доларах 2015 року.

Джерела

Джерело: стаття у Вікіпедії та історія редагувань (автори).